Frog (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Parents
tr: Üst terimler

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Authored by
tr: Yazan

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Desc
tr: Azalan

en: Last checked
tr: Son kontrol

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor
