Frog (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
