Frog (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Last checked
bo: མཐའ་མཇུག་བལྟས་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
