Frog (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan
