Frog (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Url
fa: نشانی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Domain
fa: دامنه

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
