Frog (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Last checked
hy: Ստուգվել է
