Front Page (10.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Roles
hr: Uloge
