Front Page (10.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Roles
ja: 役割

en: Front Page
ja: フロントページ

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス

en: <p>Setup custom front pages for your site.</p>
ja: あなたのサイトのカスタムフロントページをセットアップします。

en: Administer front page
ja: フロントページの管理

en: Allow users to make changes to the front page settings.
ja: ユーザーがフロントページの設定を変更することを許可します。
