Front Page (10.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Roles
nl: Rollen

en: Redirect your site HOME links to
nl: De <strong>home</strong>links van de website omleiden naar

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: <p>Setup custom front pages for your site.</p>
nl: <p>Aangepaste voorpagina's voor de website opzetten.</p>

en: Configure front page.
nl: Voorpagina configureren.

en: Allows you to change the location of the &lt;front&gt; placeholder.
nl: Hiermee kunt u de locatie van de &lt;front&gt; placeholder veranderen.
