Front Page (10.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Roles
cs: Role

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' není platná, nebo k ní nemáte přístup.
