Front Page (10.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Roles
id: Peran

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
id: Entah jalur '%path' tidak valid atau Anda tidak memiliki akses ke jalur tersebut.
