Front Page (10.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Roles
ka: როლები
