Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Path
be: Сцежка

en: Roles
be: Ролі

en: Mode
be: Лад

en: Role
be: Роля
