Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Role
ku: ڕۆل
