Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Path
ps: يونلور

en: Role
ps: ونډه
