Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Path
sl: Pot

en: Roles
sl: Vloge

en: Mode
sl: Način
