Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Path
sr: Путања

en: Roles
sr: Улоге

en: Mode
sr: Режим

en: Role
sr: Улога
