Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Mode
am: ሁኔታ
