Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Path
az: Yol

en: Roles
az: Rollar

en: Mode
az: Rejim

en: Role
az: Rollar
