Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Path
cy: Llwybr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Mode
cy: Modd

en: Role
cy: Swyddogaeth
