Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Path
gu: પાથ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો
