Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ
