Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Mode
ml: മോഡ്
