Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Path
nn: Sti

en: Roles
nn: Roller

en: Mode
nn: Modus

en: Role
nn: Rolle
