Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Path
pt: Caminho

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Mode
pt: Modo

en: Role
pt: Grupo
