Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Preview
es: Vista previa

en: Path
es: Ruta

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Mode
es: Modo

en: Role
es: Rol

en: Front Page
es: Página de Inicio (frontpage)
