Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Path
fil: Landas

en: Roles
fil: Mga papel
