Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Path
hi: मार्ग

en: Roles
hi: भूमिका

en: Mode
hi: प्रकार

en: Role
hi: भूमिका

en: Front Page
hi: मुख पृष्ठ
