Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Path
hy: Ուղի

en: Roles
hy: Դերեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Role
hy: Դեր
