Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Path
pl: Ścieżka

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Roles
pl: Role

en: Mode
pl: Tryb

en: Role
pl: Rola

en: Front Page
pl: Strona główna

en: Front Page Override
pl: Nadpisz stronę główną
