Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Path
bg: Път

en: Roles
bg: Роли

en: Mode
bg: Режим

en: Role
bg: Роля
