Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
