Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
