Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Path
eo: Vojo

en: Roles
eo: Roloj

en: Mode
eo: Reĝimo
