Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Preview
et: Eelvaade

en: Path
et: Tee

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Roles
et: Rollid

en: Mode
et: Viis

en: Role
et: Roll
