Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: Mode
eu: Modoa

en: Role
eu: Rol
