Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Path
fi: Polku

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Mode
fi: Tila

en: Role
fi: Rooli

en: Front Page
fi: Etusivu
