Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Path
he: מיקום

en: Roles
he: תפקידים

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Role
he: תפקיד
