Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Preview
is: Forskoða

en: Path
is: Slóð

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Mode
is: Hamur

en: Role
is: Hlutverk
