Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Preview
it: Anteprima

en: Path
it: Percorso

en: Roles
it: Ruoli

en: Mode
it: Modalità

en: Role
it: Ruolo
