Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā
