Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Mode
km: របៀប​

en: Role
km: តួនាទី
