Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Path
mn: Зам

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Mode
mn: Горим
