Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Path
oc: Camin

en: Roles
oc: Ròtles

en: Mode
oc: Mòde

en: Role
oc: Ròtle
