Front Page (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Path
fa: مسیر

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Mode
fa: سبک

en: Role
fa: نقش
