Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Preview
sk: Náhľad

en: Path
sk: Cesta

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Mode
sk: Režim

en: Role
sk: Kategória používateľov
