Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Path
tr: Yol

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Roles
tr: Roller

en: Mode
tr: Kip

en: Role
tr: Rol
