Front Page (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Roles
uk: Ролі

en: Mode
uk: Режим

en: Role
uk: Роль

en: Redirect your site HOME links to
uk: Переспрямовувати посилання Головної сторінки сайту на

en: Front Page
uk: Головна сторінка

en: Allows site admins setup custom front pages for the site.
uk: Дозволяє адміністраторам сайту налаштовувати власні головні сторінки для сайту.

en: Weigth
uk: Вага

en: Front Page Override
uk: Перевизначення головної сторінки

en: Enable this if you want the front page module to manage the home page.
uk: Увімкніть це, якщо є бажання аби модуль Головна сторінка керував головною сторінкою сайту.

en: <p>Setup custom front pages for your site.</p>
uk: <p>Налаштувати власні головні сторінки для сайту.</p>

en: <p>If a HOME link is set, the &lt;front&gt; placeholder will be replaced with this value instead of the standard front page.</p>
uk: <p>Якщо посилання на головну сторінку сайту встановлена ​​як &lt;front&gt; воно буде замінене на посилання встановлене в налаштуваннях модуля Головна сторінка.</p>

en: Administer front page
uk: Адміністрування головної сторінки

en: Allow users to make changes to the front page settings.
uk: Дозволити користувачам вносити зміни в налаштування головної сторінки.

en: Configure front page.
uk: Налаштувати головну сторінку.

en: Administer custom front page settings.
uk: Адміністрування власних налаштувань головної сторінки.

en: Home links
uk: Посилання головної сторінки
