Front Page (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Preview
vi: Xem trước

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Roles
vi: Vai trò

en: Mode
vi: Chế độ

en: Role
vi: Vai trò
