Frontend Editing (1.2.4) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Up
fr: Haut

en: Down
fr: Bas

en: Move down
fr: Descendre

en: Move up
fr: Monter

en: About
fr: À propos

en: Add @type
fr: Ajouter @type

en: UI settings
fr: Paramètres de l'interface

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Saving...
fr: Enregistrement en cours...

en: Bundles
fr: Types

en: UI Settings
fr: Paramètres de l'interface

en: Full width
fr: Pleine largeur

en: Exclude fields
fr: Exclure des champs
